Skip to main content
NrPokal nrTypeUtstillingKlasseKategoriÅrstallFornavnEtternavnRaseKombiasjonPoengOdel og eie
154201VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2024RutaCepauskaiteBelgisk Kjempe0,3285
154302VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2024Geir VidarAsgrimplassFransk vedder2,1285
154406VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2024Iren StorliStor sølv0,3286.5
154507VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2024RogerSkjølåsBlå wiener1,2286.5oe
154608VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2024OveSlåenNew Zeland red1,2283.5
154709VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2024RogerSkjølåsWiener1,2285oe
154810VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2024Marianne SveenSilkebækkenAngora0,3285
154912VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2024KariJørgenrud-DahlRex3,0286
155014VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2024Knut HaraldTrinterudHvit Land1,2285oe
155116VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2024MagneSteinarsrudTyringer3,0287
155218VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2024IngridHarmensAlaska1,2286
155319VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2024ArildGundersenBelgisk hare1,2285.5
155420VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2024Svein Petter SponheimLiten tysk vedder2,1285
155523VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2024Odd EinarSvendsenPerle Ekorn1,2285
155624VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2024ToreHadlandEngelsk Schecke2,1286.5oe
155725VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2024Anne M og GullikKlepakerLiten Havana2,1286
155828VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2024SveinClausenLiten Sølv1,2287.5
155929VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2024Rune MartensTan1,2287.5
156031VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2024JonnyKirkebirkelandDverg vedder1,2286
156132VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2024ArildNetlandHermelin2,1287.5
156233VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2024SinaØdegårdDverg Hare1,2285
156334VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus Kjempe og store raser2024Aleksandra HusebyFosseMecklenburger Schecke2,1284
156435VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2024Pål-EirikIversenLiten Wiener1,2286
156537VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2024SveinClausenLiten Sølv - Blå1,2287.5
156638MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2024SveinClausenLiten Sølv - Blå1,2287.5
156738MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2024Rune MartensTan - Svart1,2287.5
156838MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2024ArildNetlandHermelin - Viltgrå2,1287.5
156939VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2024MagneSteinarsrudTyringer3,0287
157040VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2024SveinClausenLiten Sølv - Blå1,2287.5
157141VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2024Hedda BueneFjellHermelin - Rødøyd1,2285.5
157242VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2024Margot FiskeHokstadTrønder1,2280.5
157343VandrepokalLU/NMKlasse AIvar Haugland minnepokal B.enkel2024ArildGundersenBelgisk hare1,095.5
157444VandrepokalLU/NMKlasse EVinner familiegruppe2024Rune MartensTan1,2287.5
157545VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2024BenteÅsheim96
003401VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023IvarØstliBelgisk Kjempe2,1282.5
006802VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023TorgeirVestenforFransk vedder1,2285.5
014906VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023Iren StorliStor sølv1,2286
018307VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023RogerSkjølåsBlå wiener1,2288.5
021708VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023Siw ArleneThuNew Zeland red1,2284
024209VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023RogerSkjølåsWiener1,2285.5
027610VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023Bente S TorlandAngora1,2285
031412VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023KariJørgenrud-DahlRex1,2285
034813VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023TorgeirVestenforBourgonge2,1283.5
038214VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023OveSlåenHvit Land2,1285
042816VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023MagneSteinarsrudThyringer2,1285oe
048318VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023JohnnyLyshaugAlaska2,1285.5
051719VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023ArildGundersenBelgisk hare1,2285
054720VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023OveSlåenLiten tysk vedder2,1284.5
061123VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023Thor BasteSpurkelandPerle Ekorn1,2284.5
064524VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023ToreHadlandEngelsk Schecke1,2285.5
067925VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023Anne M og GullikKlepakerLiten Havana2,1285.5
071326VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023GullikKlepakerHollender1,2285.5oe
073227VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023Pål-EirikIversenSachsengold3,0285oe
076628VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023BjarneØygardLiten Sølv2,1285.5
080029VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023RuneMartensTan1,2286
083731VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023JonnyKirkebirkelandDverg vedder1,2286.5oe
087132VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023ArildNetlandHermelin3,0287
089133VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2023SinaØdegårdDverg Hare1,2285
091134VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus Kjempe og store raser2023AleksandraHuseby FosseMecklenburger Schecke0,3283
093535VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2023Svein Petter SponheimLiten Wiener1,2285
097537VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2023Roger SkjølåsBlå Wiener288.5
110538MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2023RogerSkjølåsBlå Wiener288.5oe
110638MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2023ArildNetlandHermelin287oe
110738MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2023JohnnyKirkebirkelandDverg vedder286.5oe
113339VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2023Roger SkjølåsBlå Wiener0,196.5oe
115940VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2023RogerSkjølåsBlå Wiener0,196.5
116041VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2023IrmaBrandsegg MathisenLiten Havana3,0285.5
120642VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2023Hans AndreRøsteTrønder0,192.5
121443VandrepokalLU/NMKlasse AIvar Haugland minnepokal B.enkel2023ArildGundersenBelgisk hare95
123344VandrepokalLU/NMKlasse EVinner familiegruppe2023Iren StorliStor Sølv475.5
126445VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2023AnitaLøveseter95
153247VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2023Rune MartensTan2,1288
153348MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2023Rune MartensTan2,1288
153448MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2023KarlMeihackHvit land2,1286.5
153548MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2023ArildGundersenBelgisk Hare1,2286
153649VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2023ArildGundersenBelgisk Hare1,096
153750VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2023ArildGundersenBelgisk Hare1,096oe
153851VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2023Hedda Buene FjellHermelin1,2286
153953MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B junior2023Hedda Buene FjellHermelin1,2286
154053MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B junior2023Even Seland NesseFransk vedder1,2285.5
154153MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B junior2023AnnaJørgenrud-DahlHermelin1,2285
003301VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022IvarØstliBelgisk Kjempe2,1283
006702VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022Geir VidarAsgrimsplassFransk vedder3,0286.5
014806VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022Marit og Lars IvarHaugoStor sølv287.5
018207VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022RogerSkjølåsBlå wiener2,1286.5
021608VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022OveSlåenNew Zeland red1,2284
024109VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022Ingen kvalifisertWiener
027510VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022ingen kvalifiserteAngora
031312VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022KariJørgenrud-DahlRex3,0286.5
034713VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022TorgeirVestenforBourgonge3,0284.5
038114VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022Knut HaraldTrinterudHvit Land1,2285.5
042716VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022MagneSteinarsrudThyringer1,2286.5
048218VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022IngridHarmensAlaska1,2286.5
051619VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022ArildGundersenBelgisk hare1,2286.5
054620VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022Ingen KvalifisertLiten tysk vedder
061023VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022Odd EinarSvendsenPerle Ekorn2,1285
064424VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022ToreHadlandEngelsk Schecke286
067825VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022Anne M og GullikKlepakerLiten Havana0,3286
071226VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022GullikKlepakerHollender2,1286.5
073127VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022Ingen kvalifisertSachsengold
076528VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022BjarneØygardLiten Sølv1,2286oe
079929VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022Bjørn PetterÅsheimTan1,2287.5
083631VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022TerjeEnghDverg vedder1,2287
087032VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022ArildNetlandHermelin2,1286.5
089033VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2022SinaØdegårdDverg Hare1,2286.5
089734VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus Kjempe og store raser2022IngjerdLienStor Chinchilla1,2282
091335VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2022ØyvindReinartsenLiten Chinchilla2,1285.5
097437VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2022Marit og Lars IvarHaugoStor Sølv287.5
110238MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2022Marit og Lars IvarHaugoStor Sølv287.5oe
110338MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2022Bjørn PetterÅsheimTan287.5oe
110438MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2022ThormodSaueTan287.5oe
113239VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2022SveinClausenLiten Sølv96
115840VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2022Marit og Lars IvarHaugoStor Sølv0,196
118541VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2022SinaØdegårdDverg hare1,2286.5
120542VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2022JohanVikerTrønder282oe
121343VandrepokalLU/NMKlasse AIvar Haugland minnepokal B.enkel2022ArildGundersenBelgisk hare95.5
123244VandrepokalLU/NMKlasse EVinner familiegruppe2022Bjørn PetterÅsheimTan477.5
126345VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2022Ingen kvalifisert
131547VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2022RogerSkjølåsBlå Wiener1,2287
144648MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2022RogerSkjølåsBlå Wiener287oe
144748MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2022ArildGundersenBelgisk Hare286.5oe
144848MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2022ØyvindReinartsenLiten Chinchilla286oe
147249VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2022RogerSkjølåsWiener1,096
149350VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2022RogerSkjølåsWiener1,096
152151VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2022Even Seland NesseFransk vedder282.5
003201VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021Ingen utstillingBelgisk Kjempe
006602VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021Ingen utstillingFransk vedder
014706VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021Ingen utstillingStor sølv
018107VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021Ingen utstillingBlå wiener
021508VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021ingen utstillingNew Zeland red
024009VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021Ingen utstillingWiener
027410VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021ingen utstillingAngora
031212VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021ingen utstillingRex
034613VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021Ingen utstillingBourgonge
038014VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021Ingen utsHvit Land
042616VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021Ingen utstillingThyringer
048118VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021Ingen utstillingAlaska
051519VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021Ingen utstillingBelgisk hare
054520VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021Ingen UtstillingLiten tysk vedder
060923VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021Ingen UtstillingPerle Ekorn
064324VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021Ingen UtstillingEngelsk Schecke
067725VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021Ingen utstillingLiten Havana
071126VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021Ingen utstillingHollender
073027VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021Ingen utstillingSachsengold
076428VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021Ingen utstillingLiten Sølv
079829VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021Ingen UtstillingTan
083531VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021Ingen utstillingDverg vedder
086932VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021Ingen UtstillingHermelin
088933VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2021Ingen utstillingDverg Hare
091034VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus Kjempe og store raser2021Ingen utstilling
093435VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2021Ingen utstilling
097337VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2021Ingen utstilling
109938MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2021Ingen utstillingoe
110038MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2021Ingen utstillingoe
110138MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2021Ingen utstillingoe
113139VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2021Ingen utstilling96
115740VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2021Ingen utstilling0,196
118441VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2021Ingen utstilling
120442VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2021Ingen utstilling
121243VandrepokalLU/NMKlasse AIvar Haugland minnepokal B.enkel2021Ingen utstilling
123144VandrepokalLU/NMKlasse EVinner familiegruppe2021Ingen utstilling
126245VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2021Ingen utstilling
131447VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2021ArildGundersenBelgisk Hare1,2287
144348MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2021ArildGundersenBelgisk Hare287oe
144448MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2021ArildNetlandHermelin287oe
144548MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2021SveinClausenLiten Sølv286.5oe
147149VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2021ArildNetlandHermelin0,196
149250VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2021ArildGundersenBelgisk Hare1,096
152051VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2021SinaØdegårdDverg hare285.5
003101VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020Sindre og RoyTjemslandBelgisk Kjempe2,1283
006502VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020TorgeirVestenforFransk vedder2,1286.5
014606VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020LudvigGulliksenStor sølv1,2285.5
018007VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020RogerSkjølåsBlå wiener2,1288
021408VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020Svein KamfjordNew Zeland red2,1284.5
023909VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020RogerSkjølåsWiener3,0287
027310VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020HildeKrogedalAngora1,2286.5
031112VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020KariJørgenrud-DahlRex2,1285.5oe
034513VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020John ReidarBreivikBourgonge2,1284.5
037914VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020Knut HaraldTrinterudHvit Land2,1285.5
042516VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020MagneSteinarsrudThyringer1,2284
048018VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020JohnnyLyshaugAlaska1,2285.5oe
051419VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020ArildGundersenBelgisk hare2,1287
054420VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020OddvarStangelandLiten tysk vedder1,2284
057722VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020GeirKlepakerMarburger Ekorn1,2282.5oe
060823VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020Erik Birger NilsenPerle Ekorn1,2287
064224VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020Kristian KildeØvergårdEngelsk Schecke1,2285.5
067625VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020RolfLudvigsenLiten Havana2,1285
071026VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020JorunEgnerHollender2,1282
072927VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020Pål-EirikIversenSachsengold2,1284
076328VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020BjarneØygardLiten Sølv2,1284
079729VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020Bjørn PetterÅsheimTan3,0287
083431VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020JonnyKirkebirkelandDverg vedder1,2285
086832VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020JarlufLomelandHermelin1,2286.5
088833VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2020Roger Nesvik ogHeidi JebsenDverg Hare1,2284.5
090934VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus Kjempe og store raser2020Ingen kvalifiserte
093335VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2020Dag HåvardLarsenLiten Wiener3,0285
097237VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2020Roger SkjølåsBlå Wiener288
109638MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2020RogerSkjølåsBlå Wiener288oe
109738MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2020Erik Birger NilsenPerle ekorn287oe
109838MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2020ArildGundersenBelgisk Hare287oe
113039VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2020Roger SkjølåsBlå Wiener96
115640VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2020HildeKrogedalAngora0,196oe
118341VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2020LudvigGulliksenStor Sølv1,2285.5
120342VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2020JohanVikerTrønder280.5
121143VandrepokalLU/NMKlasse AIvar Haugland minnepokal B.enkel2020JohanVikerBelgisk hare96
123044VandrepokalLU/NMKlasse EVinner familiegruppe2020ArildGundersenBelgisk hare477
126145VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2020Birgit FHokstad91
131347VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2020RogerSkjølåsWiener1,2288
144048MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2020RogerSkjølåsWiener288oe
144148MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2020Rune MartensTan287oe
144248MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2020JohnnyLyshaugAlaska286oe
147049VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2020RogerSkjølåsWiener0,196
149150VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2020RogerSkjølåsWiener1,096
151951VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2020SinaØdegårdDverg hare285
003001VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019Kjell Birger FrøylandBelgisk Kjempe285
006402VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019Geir VidarAsgrimsplassFransk vedder1,2285.5
014506VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019Iren StorliStor sølv1,2285.5
017907VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019RogerSkjølåsBlå wiener2,1286.5oe
021308VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019Svein KamfjordNew Zeland red1,2283.5
023809VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019RogerSkjølåsWiener2,1285.5
027210VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019HildeKrogedalAngora0,3287.5
031012VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019KariJørgenrudRex2,1287
034413VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019John ReidarBreivikBourgonge1,2284
037814VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019Johan LudvikVikerHvit Land1,2286
042416VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019Svein kamfjordThyringer2,1285
047918VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019JohnnyLyshaugAlaska1,2285.5
051319VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019Tor GillerholtmoenBelgisk hare2,1286.5
054320VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019OddvarStangelandLiten tysk vedder1,2284.5
057622VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019GeirKlepakerMarburger Ekorn3,0284
060723VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019Erik Birger NilsenPerle Ekorn3,0286.5
064124VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019ToreHadlandEngelsk Schecke1,2285
067525VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019RolfLudvigsenLiten Havana2,1285
070926VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019JorunEgnerHollender3,0283
072827VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019LineClausenSachsengold1,2284
076228VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019BjarneØygardLiten Sølv2,1285.5
079629VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019AlfGunnesTan1,2286.5
083331VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019JonnyKirkebirkelandDverg vedder1,2285.5
086732VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019JarlufLomelandHermelin2,1287
088733VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2019Sina ØdegårdDverg Hare1,2285.5
089634VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus Kjempe og store raser2019IngjerdLienStor Chinchilla3,0281
093235VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2019TorGillerholtmoenZobel286
097137VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2019HildeKrogedalAngora287.5
109338MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2019HildeKrogedalAngora287.5oe
109438MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2019KariJørgenrud-DahlRex287oe
109538MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2019JarlufLomelandHermelin287oe
112939VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2019HildeKrogedalAngora96.5
115540VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2019HildeKrogedalAngora0,196.5
118241VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2019SinaØdegårdDverg hare285.5
120242VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2019JohanVikerTrønder280.5
121043VandrepokalLU/NMKlasse AIvar Haugland minnepokal B.enkel2019TorGillerholtmoenBelgisk hare96
122944VandrepokalLU/NMKlasse EVinner familiegruppe2019Erik Birger NilsenPerle ekorn474.5
126045VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2019Jonette SulenMyrbostad94.5
131247VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2019JarlufLomelandHermelin1,2287.5
143748MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2019JarlufLomelandHermelin287.5oe
143848MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2019RogerSkjølåsBlå Wiener287oe
143948MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2019JohnnyLyshaugAlaska287oe
146949VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2019JarlufLomelandHermelin1,096.5
149050VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2019JarlufLomelandHermelin1,096.5
151851VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2019Frida og HeddaBueneDverg vedder284
002901VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018Sindre og RoyTjemslandBelgisk Kjempe1,2283.5
006302VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018TorgeirVestenforFransk vedder2,1285.5
014406VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018Ingvar HolmenStor sølv1,2285.5
017807VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018RogerSkjølåsBlå wiener1,2285.5
021208VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018Voll &VenåsNew Zeland red1,2283.5
023709VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018RogerSkjølåsWiener0,3283oe
027110VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018HildeKrogedalAngora287.5oe
030912VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018KariJørgenrudRex2,1285.5
034313VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018Ingen KvalifisertBourgonge
037714VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018TorgeirVestenforHvit Land2,1286
042316VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018OttoTorlandThyringer1,2284.5
047818VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018JohnnyLyshaugAlaska2,1286
051219VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018JohanVikerBelgisk hare1,2286.5
054220VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018OddvarStangelandLiten tysk vedder3,0284.5
057522VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018GeirKlepakerMarburger Ekorn1,2283.5
060623VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018Erik Birger NilsenPerle Ekorn0,3285
064024VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018ToreHadlandEngelsk Schecke1,2284oe
067425VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018NinaFagerlandLiten Havana2,1285
070826VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018GullikKlepakerHollender3,0284.5
072727VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018Ingen kvalifisertSachsengold
076128VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018BjarneØygardLiten Sølv1,2285.5
079529VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018Bjørn PetterÅsheimTan1,2287
083231VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018JonnyKirkebirkelandDverg vedder1,2286
086632VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018JarlufLomelandHermelin1,2287oe
088633VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2018Sina og ImreØdegårdDverg Hare1,2285.5oe
090834VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus Kjempe og store raser2018JohanVikerTrønder1,2281
093135VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2018MathiasGåserudLiten Wiener1,2286
097037VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2018HildeKrogedalAngora287.5
109038MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2018HildeKrogedalAngora287.5oe
109138MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2018Bjørn PetterÅsheimtan287oe
109238MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2018JarlufLomelandHermelin287oe
112839VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2018HildeKrogedalAngora0,196
115440VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2018HildeKrogedalAngora0,196
118141VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2018Sina og ImreØdegårdDverg hare1,2285.5
120142VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2018JohanVikerTrønder281
120943VandrepokalLU/NMKlasse AIvar Haugland minnepokal B.enkel2018JohanVikerBelgisk hare96
122844VandrepokalLU/NMKlasse EVinner familiegruppe2018HildeKrogedalAngora475
125945VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2018RønnaugFlatlund96
128846VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp2018HeleneOsaland90 cm
131147VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2018JohnnyLyshaugAlaska1,2286.5
143448MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2018JohnnyLyshaugAlaska286.5oe
143548MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2018JohanVikerBelgisk Hare286.5oe
143648MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2018JarlufLomelandHermelin286.5oe
146849VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2018BjørnEgelandPerle ekorn1,096
148950VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2018BjørnEgelandPerle ekorn1,096
151751VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2018JohannesTorheimHermelin283
002801VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017IvarØstliBelgisk Kjempe2,1284.5
006202VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017TorgeirVestenforFransk vedder3,0285.5oe
014306VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017LudvigGulliksenStor sølv1,2286.5
017707VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017RogerSkjølåsBlå wiener1,2285.5
021108VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017SiwKvamNew Zeland red2,1284
023609VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017RogerSkjølåsWiener2,1286
027010VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017HildeKrogedalAngora1,2286
030812VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017KariJørgenrudRex1,2284.5
034213VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017Ingen KvalifisertBourgonge
037614VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017LeifOpsundHvit Land1,2285.5
042216VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017OddmundVekaThyringer3,0285.5
047718VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017JohnnyLyshaugAlaska1,2286
051119VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017Stensland &ØdegårdBelgisk hare2,1286.5
054120VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017OddvarStangelandLiten tysk vedder1,2284.5oe
057422VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017GeirKlepakerMarburger Ekorn3,0282
060523VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017Svein ErikTønnesenPerle Ekorn1,2286.5
063924VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017ToreHadlandEngelsk Schecke2,1284.5
067325VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017Marie og ErikStenslandLiten Havana2,1285.5
070726VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017GullikKlepakerHollender3,0282
072627VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017Pål-EirikIversenSachsengold2,1284.5
076028VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017SturleSkeidsvollLiten Sølv1,2285.5
079429VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017MagnorØlbergTan286
083131VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017TerjeEnghDverg vedder1,2285.5
086532VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017JarlufLomelandHermelin1,2288
088533VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2017Sina og ImreØdegårdDverg Hare1,2286
090734VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus Kjempe og store raser2017IvarØstliTysk Kjempechecke3,0280.5
093035VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2017TorGillerholtmoenZobel1,2285.5
096937VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2017JarlufLomelandHermelin1,2288
108738MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2017JarlufLomelandHermelin288oe
108838MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2017Svein ErikTønnesenPerle ekorn286.5oe
108938MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2017RoyThorstensenHermelin286.5oe
112739VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2017RogerSkjølåsWiener96
115340VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2017JarlufLomelandHermelin0,196
118041VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2017LudvigGulliksenStor Sølv1,2286.5
120042VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2017JohanVikerTrønder1,2279.5oe
120843VandrepokalLU/NMKlasse AIvar Haugland minnepokal B.enkel2017Stensland &ØdegårdBelgisk hare95.5
122744VandrepokalLU/NMKlasse EVinner familiegruppe2017HildeKrogedalAngora475
125845VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2017RønnaugFlatlund96
128746VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp2017IreneAa. Dahlby
131047VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2017JarlufLomelandHermelin1,2287
143148MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2017JarlufLomelandHermelin287oe
143248MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2017RogerSkjølåsBlå Wiener286oe
143348MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2017HildeKrogedalAngora286oe
146749VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2017MathiasGåserudLiten Wiener0,196
149550VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2017SveinkamfjordThyringer1,096
149751VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2017Marie og ErikStenslandLiten Havana284.5
002701VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016IvarØstliBelgisk Kjempe3,0283.5oe
006102VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016Odd Einar SvendsenFransk vedder2,1285
014206VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016Lars Ivar HaugoStor sølv1,2285.5
017607VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016RogerSkjølåsBlå wiener1,2285
021008VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016Svein KamfjordNew Zeland red285.5
023509VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016Svein Petter SponheimWiener2,1285.5
026910VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016HildeKrogedalAngora1,2286.5
030712VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016KariJørgenrudRex3,0285.5oe
034113VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016Ingen KvalifisertBourgonge
037514VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016Knut HaraldTrinterudHvit Land1,2285.5
042116VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016LeifOpsundThyringer3,0285
047618VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016JohnnyLyshaugAlaska2,1287.5oe
051019VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016Stensland &ØdegårdBelgisk hare1,2288
054020VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016OddvarStangelandLiten tysk vedder1,2284
057322VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016Hans PetterWoldMarburger Ekorn3,0283
060423VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016Svein ErikTønnesenPerle Ekorn1,2285.5
063824VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016ToreHadlandEngelsk Schecke2,1284
067225VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016RolfLudvigsenLiten Havana1,2285oe
070626VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016GullikKlepakerHollender1,2284.5oe
072527VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016Pål-EirikIversenSachsengold1,2284
075928VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016BjarneØygardLiten Sølv1,2285.5oe
079329VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016Bjørn PetterÅsheimTan286.5oe
083031VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016TerjeEnghDverg vedder1,2285oe
086432VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016JarlufLomelandHermelin1,2287
088433VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2016Sina og ImreØdegårdDverg Hare1,2284
090634VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus Kjempe og store raser2016JohanVikerTrønder2,1282.5oe
092935VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2016TorGillerholtmoenZobel1,2285.5
096837VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2016Stensland &ØdegårdBelgisk hare1,2288
108438MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2016Stensland &ØdegårdBelgisk Hare288oe
108538MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2016JohnnyLyshaugAlaska287.5oe
108638MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2016JarlufLomelandHermelin287oe
112639VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2016Stensland &ØdegårdBelgisk hare96
115240VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2016JohnnyLyshaugAlaska0,196
117941VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2016Hanna og NoraBallerHermelin1,2286.5
119942VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2016JohanVikerTrønder2,1282.5
120743VandrepokalLU/NMKlasse AIvar Haugland minnepokal B.enkel2016Stensland &ØdegårdBelgisk hare96
122644VandrepokalLU/NMKlasse EVinner familiegruppe2016HildeKrogedalAngora476
125745VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2016RønnaugFlatlund95.5
128646VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp2016AlvaGrødem Mageland98 cm
130947VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2016HildeKrogedalAngora288
142848MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2016HildeKrogedalAngora288oe
142948MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2016Bjørn PetterÅsheimTan288oe
143048MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2016ArildGundersenBelgisk Hare287.5oe
146649VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2016HildeKrogedalAngora0,196
148850VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2016ArildGundersenBelgisk Hare1,096
149651VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2016Marie og ErikStenslandLiten Havana286.5
002601VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015IvarØstliBelgisk Kjempe2,1284.5
006002VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015TorgeirVestenforFransk vedder3,0285
014106VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015SteinarAaseStor sølv2,1284.5
017507VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015JohanVikerBlå wiener1,2285.5
020908VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015SiwKvamNew Zeland red285oe
023409VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015RogerSkjølåsWiener1,2284.5
026810VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015HildeKrogedalAngora1,2286
030612VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015KariJørgenrudRex3,0285
034013VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015Ingen KvalifisertBourgonge
037414VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015KarlMeihackHvit Land1,2285.5oe
042016VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015OddmundVekaThyringer2,1284
047518VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015ReidarEikelandAlaska1,2286.5
050919VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015ArildGundersenBelgisk hare3,0286.5
053920VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015OddvarStangelandLiten tysk vedder1,2284
057222VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015DidrikKarlsenMarburger Ekorn3,0282.5
060323VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015Svein ErikTønnesenPerle Ekorn1,2286.5
063724VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015ToreHadlandEngelsk Schecke2,1284
067125VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015Nils Per IglandLiten Havana1,2285.5
070526VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015GullikKlepakerHollender3,0284
072427VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015Siw MarionHaugeSachsengold3,0285
075828VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015BjarneØygardLiten Sølv1,2284.5
079229VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015Bjørn PetterÅsheimTan1,2288.5
082931VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015JonnyKirkebirkelandDverg vedder1,2286.5
086332VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015JarlufLomelandHermelin1,2286.5
088333VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2015Sina og ImreØdegårdDverg Hare1,2285
090534VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus Kjempe og store raser2015JohanVikerTrønder1,2282
092835VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2015Emma KareteBårvåg TønnesenZobel1,2285.5
096737VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2015Bjørn PetterÅsheimTan1,2288.5
108138MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2015Bjørn PetterÅsheimTan288.5oe
108238MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2015JarlufLomelandHermelin286.5oe
108338MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2015ReidarEikelandAlaska286.5oe
112539VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2015Bjørn PetterÅsheimTan96.5
115140VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2015Svein ErikTønnesenPerle ekorn0,196
117841VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2015EspenKlepakerBelgisk hare3,0286oe
119842VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2015JohanVikerTrønder1,2282
122544VandrepokalLU/NMKlasse EVinner familiegruppe2015ArildGundersenBelgisk hare475
125645VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2015Liv MaritNygård96
128546VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp2015IngridSolheim80 cm
130847VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2015ArildGundersenBelgisk Hare2,1288
142548MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2015ArildGundersenBelgisk Hare288oe
142648MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2015Bjørn PetterÅsheimTanoe
142748MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2015JarlufLomelandHermelinoe
146549VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2015HildeKrogedalAngora1,096
148750VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2015HildeKrogedalAngora1,096
151651VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2015Hanna og NoraBallerHermelin285.5
002501VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014IvarØstliBelgisk Kjempe3,0282
005902VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014TorgeirVestenforFransk vedder2,1285.5
014006VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014SteinarAaseStor sølv1,2285
017407VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014KaiTvetenBlå wiener1,2285.5
020808VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014Svein KamfjordNew Zeland red285.5
023309VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014RogerSkjølåsWiener2,1285
026710VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014Bente STorlandAngora1,2285oe
030512VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014KariJørgenrudRex2,1285.5
033913VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014Ingen KvalifisertBourgonge
037314VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014KarlMeihackHvit Land1,2286.5
041916VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014MagneSteinarsrudThyringer1,2285.5
047418VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014ReidarEikelandAlaska1,2285
050819VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014IvarHauglandBelgisk hare1,2286.5
053820VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014Svein PSponheimLiten tysk vedder1,2284
055721VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014AlfGunnesDeilenaar3,0284oe
057122VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014Ingen KvalifiserMarburger Ekorn
060223VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014BjørnEgelandPerle Ekorn1,2286.5oe
063624VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014ToreHadlandEngelsk Schecke3,0284oe
067025VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014RolfLudvigsenLiten Havana1,2284
070426VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014GullikKlepakerHollender1,2283
072327VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014Siw MarionHaugeSachsengold3,0285
075728VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014Knut Are SundgotLiten Sølv1,2284.5
079129VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014Bjørn PetterÅsheimTan3,0287
082831VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014TerjeEnghDverg vedder2,1285
086232VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014Geir HamreHermelin3,0286.5
088233VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2014SveinØdegårdDverg Hare1,2284
090434VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus Kjempe og store raser2014JohanVikerTrønder1,2284.5
092735VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2014Tor GillerholtmoenJanina KujalaZobel1,2286.5
096637VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2014Bjørn PetterÅsheimTan1,2287
107838MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2014Bjørn PetterÅsheimTan287oe
107938MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2014IvarHauglandBelgisk Hare286.5oe
108038MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2014ThormodSaueTan286oe
112439VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2014Bjørn PetterÅsheimTan96
115040VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2014BjørnEgelandPerle ekorn0,196
117741VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2014Hanna og NoraBallerHermelin1,2284.5
119742VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2014JohanVikerTrønder1,2282
122444VandrepokalLU/NMKlasse EVinner familiegruppe2014ArildGundersenBelgisk hareoe
125545VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2014Bente STorland96
128446VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp2014HildeKåstad85 cm
130747VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2014ArildGundersenBelgisk Hare1,2287
142248MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2014ArildGundersenBelgisk Hare287oe
142348MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2014Bjørn PetterÅsheimTan287oe
142448MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2014ReidarEikelandAlaska287oe
146449VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2014ArildGundersenBelgisk Hare0,196oe
148650VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2014RogerSkjølåsWiener1,095.5
151551VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2014EspenKlepakerDverg vedder285
002401VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013IvarØstliBelgisk Kjempe2,1281.5
005802VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013TorgeirVestenforFransk vedder3,0285
013906VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013Erik Schjøtt-WaalerStor sølv1,2285
017307VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013KaiTvetenBlå wiener1,2286.5oe
020708VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013Svein KamfjordNew Zeland red284
023209VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013LeifLaacheWiener1,2283.5
026610VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013Bente STorlandAngora1,2285
030412VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013KariJørgenrudRex3,0285.5
033813VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013Ingen KvalifisertBourgonge
037214VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013LeifOpsundHvit Land1,2285.5
041816VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013LeifOpsundThyringer2,1285oe
047318VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013IngridHarmensAlaska1,2286.5
050719VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013ArildGundersenBelgisk hare1,096.5
053720VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013OddvarStangelandLiten tysk vedder1,2285
055621VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013AlfGunnesDeilenaar3,0282.5
057022VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013Ingen KvalifiserMarburger Ekorn
060123VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013BjørnEgelandPerle Ekorn1,2286.5
063524VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013ToreHadlandEngelsk Schecke2,1283.5
066925VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013ToreAskelandLiten Havana0,3285
070326VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013GullikKlepakerHollender1,2283.5
072227VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013RuneBreistrandSachsengold2,1283.5
075628VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013SturleSkeidsvollLiten Sølv1,2285.5
079029VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013Bjørn PetterÅsheimTan2,1286
082731VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013Helene Vadum WillmannDverg vedder1,2285.5
086132VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013TerjeEnghHermelin1,2285.5oe
088133VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2013SveinØdegårdDverg Hare1,2285.5
090334VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus Kjempe og store raser2013MalvinEmblemBlå beveren1,2283.5
092635VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2013Anne LiseTvetenLiten Wiener1,2286
096537VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2013KaiTvetenWiener1,2286.5
107538MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2013KaiTvetenBlå Wiener286.5oe
107638MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2013IngridHarmensAlaska286.5oe
107738MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2013BjørnEgelandPerle ekorn286.5oe
112339VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2013IngridHarmensAlaska96
114940VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2013IngridHarmensAlaska0,196
117641VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2013Svein HalvorHaugoStor Sølv0,3285
119642VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2013Odd EinarSvendsenTrønder0,3281
122344VandrepokalLU/NMKlasse EVinner familiegruppe2013ArildGundersenBelgisk hare476
125445VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2013Hilde Krogedal96
128346VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp2013HeleneVadum Willmann80 cm
130647VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2013JarlufLomelandHermelin1,2287.5
141948MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2013JarlufLomelandHermelin287.5oe
142048MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2013ArildGundersenBelgisk Hare287.5oe
142148MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2013BjørnEgelandPerle ekorn287oe
146349VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2013ArildGundersenBelgisk Hare1,096.5
148550VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2013ArildGunBelgisk Hare1,096.5
151451VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2013IngvildHovdeTan284.5
002301VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012IvarØstliBelgisk Kjempe2,1283oe
005702VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012Geir VidarAsgrimsplassFransk vedder2,1284
013806VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012SteinarAaseStor sølv0,3285
017207VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012KaiTvetenBlå wiener1,2286
020608VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012Svein KamfjordNew Zeland red283
023109VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012Ingen kvalifisertWiener
026510VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012Bente STorlandAngora1,2285.5
030312VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012HenrikErlandsenRex1,2285
033713VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012Ingen KvalifisertBourgonge
037114VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012JohnnyLyshaugHvit Land1,2286
041716VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012OddmundVekaThyringer1,2284
047218VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012IngridHarmensAlaska2,1284.5
050619VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012EspenKlepakerBelgisk hare1,096.5
053620VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012ElinStangelandLiten tysk vedder1,2283.5oe
055521VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012AlfGunnesDeilenaar2,1283.5
056922VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012Ingen KvalifiserMarburger Ekorn
060023VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012BjørnEgelandPerle Ekorn1,2285
063424VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012ToreHadlandEngelsk Schecke2,1284
066825VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012Svein ErikTønnesenLiten Havana3,0285
070226VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012Brit KarinBrodersenHollender2,1283.5
072127VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012RuneBreistrandSachsengold1,2284
075528VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012BjarneØygardLiten Sølv1,2286
078929VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012MagnorØlbergTan3,0287
082631VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012TerjeEnghDverg vedder1,2285.5
086032VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012JarlufLomelandHermelin1,2286.5
088033VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2012OddvarAntonsenDverg Hare1,2286
090234VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus Kjempe og store raser2012MalvinEmblemBlå beveren2,1282
092535VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2012Tor GillerholtmoenElina JokinenZobel1,2286
096437VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2012BjørnEgelandPerle ekorn1,2288
107238MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2012BjørnEgelandPerle ekorn288oe
107338MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2012MagnorØlbergTan287oe
107438MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2012Bjarte HalsneTan287oe
112239VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2012EspenKlepakerBelgisk hare96.5
114840VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2012MathiasGåserudLiten Wiener0,196
117541VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2012EspenKlepakerBelgisk hare1,096.5
119542VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2012Odd EinarSvendsenTrønder3,0282
122244VandrepokalLU/NMKlasse EVinner familiegruppe2012TerjeEnghDverg vedder474
125345VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2012Hilde Krogedal96
128246VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp2012StineGrong Ruud80 cm
130547VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2012KaiTvetenBlå Wiener1,2287.5oe
141648MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2012KaiTvetenBlå Wiener287.5oe
141748MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2012IvarHauglandBelgisk Hare286.5oe
141848MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2012KjellRandbyAlaska285.5oe
146249VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2012KaiTvetenBlå Wiener0,196
148450VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2012KaiTvetenBlå Wiener1,096oe
151351VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2012Stein HalvorHaugo285
002201VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011IvarØstliBelgisk Kjempe2,1281.5
005602VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011RaymondVollFransk vedder0,3284
013706VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011Alf ThorsenStor sølv1,2285.5oe
017107VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011AudunTorstensenBlå wiener1,095
020508VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011SiwKvamNew Zeland red1,2284
023009VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011IngvarHolmenWiener1,2285
026410VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011Bente STorlandAngora1,2286
030212VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011GreteÅrsvollRex1,2284.5oe
033613VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011MarianneWernersenBourgonge0,3281
037014VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011KarlMeihackHvit Land1,2285.5
041616VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011MagneSteinarsrudThyringer2,1285
047118VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011JohnnyLyshaugAlaska3,0286
050519VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011IvarHauglandBelgisk hare1,2286
053520VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011Gunnar BOlsenLiten tysk vedder1,2284
055421VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011Snorre JacobsenDeilenaar1,2284
056822VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011Ingen KvalifiserMarburger Ekorn
059923VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011BjørnEgelandPerle Ekorn1,2285.5
063324VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011ToreHadlandEngelsk Schecke2,1283.5
066725VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011RolfLudvigsenLiten Havana1,2286
070126VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011GauteJåtunHollender
072027VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011PerKløvstadSachsengold284
075428VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011Svein MagneJosdalLiten Sølv1,2285.5
078829VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011Bjarte HalsneTan1,2286.5
082531VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011TerjeEnghDverg vedder286.5
085932VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011TerjeEnghHermelin1,2285.5
087933VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2011OddvarAntonsenDverg Hare1,2285.5
090134VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus Kjempe og store raser2011MalvinEmblemBlå beveren2,1283
092435VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2011Tor GillerholtmoenElina JokinenZobel1,2285
094536VandrepokalLU/NMKlasse ABeste enkeldyr kjemperaser2011AlfThorsen
096337VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2011TerjeEnghDverg vedder1,2286.5
106938MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2011TerjeEnghoe
107038MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2011IvarHauglandoe
107138MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2011Bente STorlandoe
112139VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2011IvarHauglandBelgisk hare96
114740VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2011TerjeEnghDverg vedder0,196
117441VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2011HeleneVadum WillmannDverg vedder2,1285
119442VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2011JohanVikerTrønder0,3280.5
122144VandrepokalLU/NMKlasse EVinner familiegruppe2011AlfGunnesTan475
125245VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2011Hilde Krogedal95.5
128146VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp2011HeleneVadum Willmann80 cm
131647VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2011OddmundVekaThyringer1,2286.5
141348MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2011OddmundVekaThyringer286.5oe
141448MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2011TerjeEnghDverg vedder286.5oe
141548MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2011IvarHauglandBelgisk Hare286.5oe
146149VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2011MathiasGåserudLiten Wiener0,196
148350VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2011HeleneVadum WillmannDverg vedder1,096
151251VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2011HeleneVadum WillmannDverg vedder286.5
002101VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010Kari JørgenrudBelgisk Kjempe2,1282
005502VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010Geir VidarAsgrimsplassFransk vedder1,2284.5
013606VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010Alf ThorsenStor sølv1,2284.5
017007VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010KaiTvetenBlå wiener0,3285.5
020408VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010SiwKvamNew Zeland red1,095
022909VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010KjellRandbyWiener2,1285.5
026310VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010Kjell og AnetteFrøylandAngora1,2283.5
030112VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010Kari JørgenrudRex2,1286
033513VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010MarianneWernersenBourgonge1,2282.5
036914VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010KarlMeihackHvit Land1,2285
041516VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010MagneSteinarsrudThyringer1,2285
044917VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010Anne LiseTvedtWhite1,094.5oe
047018VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010AnneBrochsAlaska3,0285.5
050419VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010IvarHauglandBelgisk hare3,0286
053420VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010ToreNilsenLiten tysk vedder285
055321VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010Snorre JacobsenDeilenaar3,0284
056722VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010Ingen KvalifiserMarburger Ekorn
059823VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010BjørnEgelandPerle Ekorn2,1286.5
063224VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010ToreHadlandEngelsk Schecke2,1284.5oe
066625VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010RolfLudvigsenLiten Havana1,2285.5
070026VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010GullikKlepakerHollender1,2284.5oe
071927VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010Siw MarionHaugeSachsengold3,0285
075328VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010BjarneØygardLiten Sølv1,2286
078729VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010Bjarte HalsneTan1,2286.5
082431VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010S Moritsgård ogTerje EnghDverg vedder1,2286
085832VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010Geir HamreHermelin2,1286.5
087833VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2010OddvarAntonsenDverg Hare1,2285
090034VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus Kjempe og store raser2010Ingen kvalifiserte
092335VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2010Anne LiseTvetenLiten Wiener2,1287
094436VandrepokalLU/NMKlasse ABeste enkeldyr kjemperaser2010TorgeirVestenforFransk vedder95
096237VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2010Anne LiseTvetenLiten Wiener2,1287.5
106638MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2010Anne LiseTvetenoe
106738MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2010Bjarte Halsneoe
106838MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2010KariJørgenrudoe
112039VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2010KariJørgenrudRex96.5
113540VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2010RolfLudvigsenLiten Havana0,196
117341VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2010EspenKlepakerBelgisk hare2,1285.5
119342VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2010JohanVikerTrønder0,194
122044VandrepokalLU/NMKlasse EVinner familiegruppe2010ArildGundersenBelgisk hare474.5
125145VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2010MonaJørgenrud96
128046VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp2010TheaMei Yu85 cm
130447VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2010ArildGundersenBelgisk Hare1,2287
141048MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2010ArildGundersenBelgisk Hare287oe
141148MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2010Anne LiseTvetenLiten Wiener287oe
141248MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2010Knut Are SundgotLiten Sølv286.5oe
146049VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2010ArildGundersenBelgisk Hare0,196
148250VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2010Anne LiseTvetenLiten Wiener1,096
151151VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2010HenrikErlandsen284.5
002001VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009IvarØstliBelgisk Kjempe1,096
005402VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009CatoSmørgravFransk vedder282oe
009904VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009Ikke gjenoppsattBlå beveren
013506VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009SteinarAaseStor sølv285
016907VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009KaiTvetenBlå wiener286.5
020308VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009Ingen kvalNew Zeland red
022809VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009IngvarHolmenWiener3,0285oe
026210VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009Kjell og AnetteFrøylandAngora283
030012VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009GreteÅrsvollRex285
033413VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009MarianneWernersenBourgonge280
036814VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009KarlMeihackHvit Land286oe
041416VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009LeifOpsundThyringer285
044817VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009JohanHalsneWhite283.5
046918VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009JohnnyLyshaugAlaska3,0285
050319VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009ArildGundersenBelgisk hare2,1287
053320VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009Thor ØyvindLarsenLiten tysk vedder283
055221VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009Snorre JacobsenDeilenaar1,2282.5
056622VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009Ingen KvalifiserMarburger Ekorn
059723VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009KariJørgenrudPerle Ekorn286
063124VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009ToreHadlandEngelsk Schecke284
066525VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009LeifLaacheLiten Havana285.5
069926VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009GullikKlepakerHollender284
071827VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009JonetteS MyrbostadSachsengold283.5
075228VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009SturleSkeidsvollLiten Sølv284.5
078629VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009Malin LBerntzenTan287
082331VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009S Moritsgård ogTerje EnghDverg vedder286.5
085732VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009Geir HamreHermelin1,2287
087733VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2009OddvarAntonsenDverg Hare1,2286.5
089534VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus Kjempe og store raser2009JohanVikerStor Chinchilla2,1282
092235VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2009MeinertHellandIsabella1,2286
094336VandrepokalLU/NMKlasse ABeste enkeldyr kjemperaser2009IvarØstliBelgisk kjempe96
096137VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2009Malin LystvedtTan1,2287
106338MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2009Malin Lystvedtoe
106438MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2009GeirHamreoe
106538MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2009ArildGundersenoe
111939VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2009ArildGundersenBelgisk hare96.5
114640VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2009KaiTvetenBlå Wiener0,196
117241VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2009Malin LystvedtTan1,2287
119242VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2009JohanVikerTrønder3,0281.5
121944VandrepokalLU/NMKlasse EVinner familiegruppe2009ArildGundersenBelgisk hare477
125045VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2009VencheFrøland96
127946VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp2009TheaMei Yu85 cm
130347VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2009Tor GillerholtmoenElina JokinenZobel285
140748MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2009Tor GillerholtmoenElina Jokinenoe
140848MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2009JohnnyLyshaugoe
140948MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2009KaiTvetenoe
145949VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2009Tor GillerholtmoenElina JokinenZobel0,196
148150VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2009IvarHauglandBelgisk Hare1,096
151051VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2009EspenKlepakerBelgisk Hare285.5
001901VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008IvarØstliBelgisk Kjempe1,2283.5
005302VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008CatoSmørgravFransk vedder1,2284
009804VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008MalvinEmblemBlå beveren1,2282.5
011505VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008Dagny MRognhaugCalifornian0,3281.5oe
013406VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008Ingvar HolmenStor sølv1,2284
016807VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008KaiTvetenBlå wiener0,3287oe
020208VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008Ingen kvalNew Zeland red
022709VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008IngvarHolmenWiener3,0285
026110VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008MarianneMykiAngora1,2285
029912VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008GreteÅrsvollRex1,2286
033313VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008AstridGunnerBourgonge1,2280
036714VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008LeifOpsundHvit Land1,2285
039415VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008ØysteinTvedtSallander1,2282oe
041316VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008OddmundVekaThyringer3,0285
044717VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008Anne LiseTvedtWhite3,0282.5
046818VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008JohnnyLyshaugAlaska3,0286
050219VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008JohanVikerBelgisk hare3,0287.5oe
053220VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008Thor ØyvindLarsenLiten tysk vedder1,2282.5
055121VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008GeirNordvikDeilenaar1,2282.5
056522VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008Ingen KvalifiserMarburger Ekorn
059623VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008KariJørgenrudPerle Ekorn1,2286
063024VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008ToreHadlandEngelsk Schecke3,0282.5
066425VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008Anne MetteKlepakerLiten Havana1,2285.5
069826VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008GauteJåtunHollender1,2283.5
071727VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008Tor ArveKristoffersenSachsengold3,0284
075128VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008Pål-EirikIversenLiten Sølv1,2284.5
078529VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008Malin LBerntzenTan1,2285.5
082231VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008MereteEnghDverg vedder1,2286oe
085632VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008Geir HamreHermelin1,2286
087633VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2008OddvarAntonsenDverg Hare1,2285
089434VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus Kjempe og store raser2008IngjerdLienStor Chinchilla3,0282
092135VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2008KaiTvetenLiten Wiener3,0288
094236VandrepokalLU/NMKlasse ABeste enkeldyr kjemperaser2008Kristin HBergFransk vedder95
096037VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2008JohanVikerBelgisk hare3,0287.5
106038MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2008JohanVikeroe
106138MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2008KaiTvetenoe
106238MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2008KariJørgenrudoe
111839VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2008GeirHamreHermelin96
114540VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2008KaiTvetenBlå Wiener0,196
117141VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2008MeretheEnghDverg vedder1,2286
119142VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2008JohanVikerTrønder3,0281.5oe
121844VandrepokalLU/NMKlasse EVinner familiegruppe2008JohanVikerBelgisk hare476.5
124945VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2008MonaJørgenrud96.5
127846VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp2008ElisabethKåsen80 cm
130247VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2008Anne CharlotteFremmegårdTan287.5
140448MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2008Anne CharlotteFremmegårdoe
140548MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2008JohnnyLyshaugoe
140648MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2008IvarØstlioe
145849VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2008JohnnyLyshaugAlaska96
149450VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2008Nils Per IglandThyringer1,095.5
150951VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2008ArianØdegårdDverg hare285.5
001801VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007RoyTjemslandBelgisk Kjempe0,3283.5
005202VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007CatoSmørgravFransk vedder282
009704VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007MalvinEmblemBlå beveren1,2284
011405VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007Ingen kvalifisertCalifornian
013306VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007Alf ThorsenStor sølv1,2284
016707VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007KaiTvetenBlå wiener0,3287
020108VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007Ingen kvalNew Zeland red
022609VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007IngvarHolmenWiener0,3285
026010VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007MarianneMykiAngora1,2284.5
029812VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007GreteÅrsvollRex3,0285
033213VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007TorfinnBergstøtBourgonge1,2282
036614VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007KarlMeihackHvit Land1,2285
039315VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007Ingen KvalifisertSallander
041216VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007OddmundVekaThyringer1,2284.5
044617VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007Ingen kvalifisertWhite
046718VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007ErikArntzenAlaska1,2285
050119VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007JohanVikerBelgisk hare1,2285.5
053120VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007ElinStangelandLiten tysk vedder1,2281
055021VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007GeirNordvikDeilenaar1,2285
056422VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007Ingen KvalifiserMarburger Ekorn
059523VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007Anne LiseTvetenPerle Ekorn1,2285.5oe
062924VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007ToreHadlandEngelsk Schecke1,2282.5
066325VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007Anne MetteKlepakerLiten Havana3,0285.5oe
069726VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007JanHolmHollender3,0282
071627VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007Tor ArveKristoffersenSachsengold3,0283.5
075028VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007Pål-EirikIversenLiten Sølv1,2285
078429VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007Bjarte HalsneTan3,0285
082131VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007MereteEnghDverg vedder1,2285
085532VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007TerjeEnghHermelin3,0286
087533VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2007SveinØdegårdDverg Hare1,2284.5
089334VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus Kjempe og store raser2007IngjerdLienStor Chinchilla3,0283
092035VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2007MeinertHellandIsabella1,2286.5
094136VandrepokalLU/NMKlasse ABeste enkeldyr kjemperaser2007JohnFismenFransk vedder95.5
095937VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2007KaiTvetenBlå Wiener0,3287
105738MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2007KaiTvetenoe
105838MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2007MeinertHellandoe
105938MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2007ErikArntzenoe
111739VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2007KaiTvetenBlå Wiener96
113440VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2007RolfLudvigsenLiten Havana0,196
117041VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2007KariJørgenrudPerle ekorn285.5oe
119042VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2007JohanVikerTrønder1,2281.5
121744VandrepokalLU/NMKlasse EVinner familiegruppe2007Erik ArntzenAlaska475.5
124845VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2007ReidunPettersen95
127746VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp2007KristinBergan70 cm
130147VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2007MeinertHellandIsabella286
140148MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2007MeinertHellandoe
140248MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2007KaiTvetenoe
140348MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2007MeretheEnghoe
145749VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2007KariJørgenrudPerle ekorn96
148050VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2007MeinartHellandIsabella1,096
150851VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2007MereteEnghDverg vedder286
001701VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006Per SimenRabbenBelgisk Kjempe0,3282
005102VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006Kaare MidtunFransk vedder3,0285
009604VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006MalvinEmblemBlå beveren3,0284
011305VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006Ingen kvalifisertCalifornian
013206VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006Alf ThorsenStor sølv1,2284.5
016607VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006KaiTvetenBlå wiener1,2285
020008VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006Siw KvamNew Zeland red3,0280
022509VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006IngvarHolmenWiener0,3285.5
025910VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006MarianneMykiAngora1,2286
029712VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006GreteÅrsvollRex1,2285oe
033113VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006AlexanderMingeBourgonge1,2282.5
036514VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006KarlMeihackHvit Land1,2285
039215VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006Ingen KvalifisertSallander
041116VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006LeifLaacheThyringer1,2283.5
044517VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006Anne LiseTvedtWhite1,2281
046618VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006ErikArntzenAlaska1,2285
050019VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006JohanVikerBelgisk hare1,2285
053020VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006ElinStangelandLiten tysk vedder3,0281.5
054921VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006GeirNordvikDeilenaar3,0283
056322VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006Ingen KvalifiserMarburger Ekorn
059423VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006KariJørgenrudPerle Ekorn1,2286
062824VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006ToreHadlandEngelsk Schecke284.5oe
066225VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006Anne MetteKlepakerLiten Havana3,0285.5
069626VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006GauteJåtunHollender1,2283.5
071527VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006Tor ArveKristoffersenSachsengold3,0284.5
074928VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006SturleSkeidsvollLiten Sølv1,2285
078329VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006ThormodSaueTan3,0286.5
082031VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006MereteEnghDverg vedder1,2285
085432VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006TerjeEnghHermelin3,0287
087433VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2006RoarStrandDverg Hare3,0286.5
089234VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus Kjempe og store raser2006IngjerdLienStor Chinchilla282
091935VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2006MeinertHellandIsabella1,2284.5
094036VandrepokalLU/NMKlasse ABeste enkeldyr kjemperaser2006OddvarStangelandFransk vedder95.5
095837VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2006TerjeEnghHermelin3,0287
105438MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2006TerjeEnghoe
105538MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2006GeirHamreoe
105638MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2006RoarStrandoe
111639VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2006KarlMeihackHvit land0,196
114440VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2006GeirHamreHermelin0,196
116941VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2006KariJørgenrudPerle ekorn286
118942VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2006JohanVikerTrønder1,2281.5
121644VandrepokalLU/NMKlasse EVinner familiegruppe2006GeirHamreHermelin475.5
124745VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2006IngerHarrisdleff96
127646VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp2006KristinBergan
130047VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2006KaiTvetenBlå Wiener287
139848MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2006KaiTvetenoe
139948MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2006Toril og JohnnyLyshaugoe
140048MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2006MeinertHellandoe
147349VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2006OddmundVekaThyringer96
147950VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2006KaiTvetenBlå Wiener1,095.5
150751VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2006KariJørgenrudPerle ekorn286oe
153152VandrepokalLUU/NMKlasse BHans M Ileby`s minnepokal (LUU)2006KarlMeihackHvit land1,2285oe
001601VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005EvenAndreassenBelgisk Kjempe
005002VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005Oddvar StangelandFransk vedder1,2284
009504VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005MalvinEmblemBlå beveren1,2283.5
011205VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005Dagny MRognhaugCalifornian0,194
013106VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005Ingvar HolmenStor sølv1,2284.5oe
016507VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005KaiTvetenBlå wiener1,2286
019908VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005Knut JNyengNew Zeland red1,2281.5
022409VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005KaiTvetenWiener3,0286
025810VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005ReidunPettersenAngora1,095.5oe
029612VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005GreteÅrsvollRex3,0284.5
033013VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005AlexanderMingeBourgonge3,0283
036414VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005LeifOpsundHvit Land1,2285
039115VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005Ingen KvalifisertSallander
041016VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005LeifLaacheThyringer1,2284.5
044417VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005Ingen kvalifisertWhite
046518VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005ErikArntzenAlaska1,2286oe
049919VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005IvarHauglandBelgisk hare1,2284
052920VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005ElinStangelandLiten tysk vedder3,0280.5
054821VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005AlfGunnesDeilenaar1,2283.5
056222VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005Kent RuneEriksenMarburger Ekorn3,0283.5
059323VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005Anne LiseTvetenPerle Ekorn1,2285
062724VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005ToreHadlandEngelsk Schecke3,0284.5
066125VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005Anne MetteKlepakerLiten Havana3,0287.5
069526VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005GullikKlepakerHollender3,0283
071427VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005Larsen?ClausenSachsengold1,2284
074828VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005Oddvar AntonsenLiten Sølv1,2285oe
078229VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005Brit og SigrunNordskogTan1,2286
081931VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005KarolineKlepakerDverg vedder3,0284.5
085332VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005Geir HamreHermelin1,2287oe
087333VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2005RoarStrandDverg Hare
089934VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus Kjempe og store raser2005GunleifKarlsenStor Havanna283
091835VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2005Torund HThorvaldsenSatin1,2284.5
093936VandrepokalLU/NMKlasse ABeste enkeldyr kjemperaser2005EvenAndreassenBelgisk kjempe95.5
094637VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2005Anne MetteKlepakerLiten Havana1,2287.5
105138MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2005Anne MetteKlepakeroe
105238MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2005GeirHamreoe
105338MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2005KaiTvetenoe
111539VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2005KaiTvetenWiener96
114340VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2005Brit og SigrunNordskogTan0,196
116841VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2005marteLarsenHermelin285.5
118842VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2005NjellKulbrandstadTrønder1,2281
121544VandrepokalLU/NMKlasse EVinner familiegruppe2005Anne MetteKlepakerLiten Havana474
124645VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2005ReidunPettersen95
127546VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp2005MariGynhildoe
129947VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2005KaiTvetenBlå Wiener286.5
139548MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2005KaiTvetenoe
139648MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2005JohnnyLyshaugoe
139748MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2005Anne MetteKlepakeroe
145649VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2005JohnnyLyshaugAlaska96
147850VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2005KaiTvetenBlå Wiener1,096
150651VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2005KariJørgenrudPerle ekorn285.5
153052VandrepokalLUU/NMKlasse BHans M Ileby`s minnepokal (LUU)2005KarlMeihackHvit land1,2284.5
001501VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004Kjell Birger FrøylandBelgisk Kjempe0,195
004902VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004SamuelEgelandFransk vedder3,0285
009404VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004Annar SollienBlå beveren1,2282
011105VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004Per BjarteLudviksenCalifornian0,194
013006VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004Ingvar HolmenStor sølv1,2283.5
016407VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004SteinarAaseBlå wiener1,2283
019808VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004Siw og JarleKvamNew Zeland red1,2280.5
022309VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004LeifLaacheWiener1,2285oe
025710VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004ReidunPettersenAngora1,2282.5
029512VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004GreteÅrsvollRex3,0284.5
032913VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004Hilde KrogedalBourgonge1,2281.5
036314VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004PetterThorsenHvit Land1,2285
039015VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004ØysteinTvedtSallander3,0280
040916VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004Nils PerIglandThyringer1,2286
044317VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004Ingen kvalifisertWhite
046418VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004Toril & JohnnyLyshaugAlaska1,2285.5
049819VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004JohanVikerBelgisk hare1,2285.5
052820VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004Ingen KvalifisertLiten tysk vedder
059223VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004KariJørgenrudPerle Ekorn1,2283.5
062624VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004ToreHadlandEngelsk Schecke3,0284
066025VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004Svein MagneJosdalLiten Havana3,0283
069426VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004EgilMeihackHollender1,2283.5
074728VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004JonnyKirkebirkelandLiten Sølv1,2284.5
078129VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004Brit og SigrunNordskogTan3,0285.5
081831VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004KariJørgenrudDverg vedder3,0284.5
085232VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004Geir HamreHermelin1,2286.5
087233VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2004RoarStrandDverg Hare284.5
089834VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus Kjempe og store raser2004Nils Per HellandStor Havanna282.5
091735VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2004Torund HThorvaldsenSatin1,2284.5
093836VandrepokalLU/NMKlasse ABeste enkeldyr kjemperaser2004Kjell BirgerFrøylandBelgisk kjempe95
095737VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2004Geir HamreHermelin1,2286.5
104838MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2004GeirHamreoe
104938MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2004Nils Per Iglandoe
105038MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2004Toril og JohnnyLyshaugoe
111439VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2004Toril og JohnnyLyshaugAlaska96
114240VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2004GeirHamreHermelin0,196
116741VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2004MarteLarsenHermelin284.5
118742VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2004JohanVikerTrønder1,2282
124545VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2004ReidunPettersen95
127446VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp2004SiwHauge
128947VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2004Anne MetteKlepakerLiten Havana286.5
139248MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2004Anne MetteKlepakeroe
139348MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2004Anne LiseTvetenoe
139448MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2004KaiTvetenoe
145549VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2004KaiTvetenBlå Wiener96
147750VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2004KaiTvetenBlå Wiener1,096
150551VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2004KariJørgenrudPerle ekorn285
152952VandrepokalLUU/NMKlasse BHans M Ileby`s minnepokal (LUU)2004LeifOpsundHvit land284
001401VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003EvenAndreassenBelgisk Kjempe0,195
004802VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003CatoSmørgravFransk vedder1,2283.5
007903VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003IngjerdLienStor Chinchilla3,0282oe
009304VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003MalvinEmblemBlå beveren3,0282oe
011005VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003Dagny MRognhaugCalifornian1,094
012906VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003Alf ThorsenStor sølv1,2285
016307VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003KaiTvetenBlå wiener3,0285.5oe
019708VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003RandiStrømNew Zeland red1,2282.5
022209VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003LeifLaacheWiener1,2285.5
025610VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003ReidunPettersenAngora1,2284
029412VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003GreteÅrsvollRex3,0284.5
032813VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003Hilde KrogedalBourgonge1,2281.5oe
036214VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003KnutEideHvit Land1,2284
038915VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003ØysteinTvedtSallander3,0284
040816VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003LeifLaacheThyringer1,2284.5oe
044217VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003Ingen kvalifisertWhite
046318VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003ErikArntzenAlaska1,2287
049719VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003IvarHauglandBelgisk hare1,2284.5oe
052720VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003Kåre JosteinLarsenLiten tysk vedder1,2281
059123VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003Anne LiseTvetenPerle Ekorn0,3285
062524VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003ToreHadlandEngelsk Schecke3,0284
065925VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003SturleSkeidsvollLiten Havana1,2282
069326VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003EgilMeihackHollender1,2284.5
074628VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003Oddvar AntonsenLiten Sølv3,0284.5
078029VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003Bjarne BerntzenTan3,0286
081731VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003Camilla VSkjølåsDverg vedder1,2285
085132VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2003DagLarsenHermelin1,2285
091635VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2003RoarStrandDverg hare1,2285
093736VandrepokalLU/NMKlasse ABeste enkeldyr kjemperaser2003CatoSmørgravFransk vedder95
095637VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2003ErikArntzenAlaska1,2287
104538MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2003ErikArntzenoe
104638MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2003Bjarte Berntsenoe
104738MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2003LeifLaacheoe
111339VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2003EldarVestvoldHermelin96
114140VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2003ErikArntzenAlaska0,196
116641VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2003Camilla VSkjølåsDverg vedder285
118642VandrepokalLU/NMKlasse ATrønderpokalen2003Per BjarteLudvigsenTrønder3,0281
124445VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2003MarianneN Myki95oe
127346VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp2003MariGynhild
129847VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2003KarolineKlepakerDverg vedder286.5
138948MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2003KarolineKlepakeroe
139048MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2003ToreAskelandoe
139148MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2003Anne LiseTvetenoe
145449VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2003KarolineKlepakerDverg vedder96
147650VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2003Anne LiseTvetenPerle ekorn1,095.5
150451VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2003KarolineKlepakerDverg vedder286.5
152852VandrepokalLUU/NMKlasse BHans M Ileby`s minnepokal (LUU)2003KarlMeihackHvit land0,3285
001301VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002LarsBettumBelgisk Kjempe1,2283
004702VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002Irene NilsenFransk vedder1,2285
007803VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002IngjerdLienStor Chinchilla3,0282
009204VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002MalvinEmblemBlå beveren0,3284
010905VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002Ingen kvalifisertCalifornian
012806VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002Ingen kvalifisertStor sølv
016207VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002KaiTvetenBlå wiener1,2285.5
019608VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002RandiStrømNew Zeland red1,2282
022109VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002Ingrid og DagfinnJohansenWiener281.5
025510VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002Tor HGillerholtmoenAngora0,3283.5
029312VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002BrynhildBremerRex95
032713VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002ArneHesbyBourgonge3,0282.5
036114VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002Torill & JohnnyLyshaugHvit Land1,2284.5
038815VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002ØysteinTvedtSallander284
040716VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002LeifLaacheThyringer285
044117VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002Ingen kvalifisertWhite
046218VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002ErikArntzenAlaska1,2286
049619VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002IvarHauglandBelgisk hare1,2286
052620VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002EivindNarverudLiten tysk vedder3,0282
059023VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002Anne LiseTvetenPerle Ekorn1,2285
062424VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002Anne MetteLetnesEngelsk Schecke1,2284
065825VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002ArneNordlieLiten Havana1,2284
069226VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002GullikKlepakerHollender1,2284.5
074528VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002SturleSkeidsvollLiten Sølv1,2285
077929VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002ThormodSaueTan3,0286.5oe
081631VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002Andre og MereteClausenDverg vedder1,2284
085032VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2002TerjeEnghHermelin1,2285
091535VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2002Torund HThorvaldsenSatin0,3285.5
093636VandrepokalLU/NMKlasse ABeste enkeldyr kjemperaser2002IreneNilsenFransk vedder95
095537VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2002ErikArntzenAlaska1,2288oe
104238MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2002ErikArntzenoe
104338MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2002ThormodSaueoe
104438MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2002IvarHauglandoe
111239VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2002IvarHauglandBelgisk hare96
114040VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2002Toril og JohnnyLyshaugHvit land0,196
116541VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2002KariJørgenrudPerle ekorn285
124345VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2002MarianneNilsen96
127246VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp2002MariGynhild
129747VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2002ErikArntzenAlaska1,2286.5
138648MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2002ErikArntzenoe
138748MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2002LeifLaacheoe
138848MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2002Bjarte Halsneoe
145349VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2002ErikArntzenAlaska96
147550VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2002ErikArntzenAlaska1,096
150351VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2002Bjarte HalsneTan285
152752VandrepokalLUU/NMKlasse BHans M Ileby`s minnepokal (LUU)2002KarlMeihackHvit land284.5
001201VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001Alf ThorsenBelgisk Kjempe1,2282
004602VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001Per SimenRabbenFransk vedder3,0284oe
007703VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001IngjerdLienStor Chinchilla1,2283.5
009104VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001MalvinEmblemBlå beveren0,3282.5
010805VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001Ingen kvalifisertCalifornian
012706VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001Ingvar HolmenStor sølv1,295.5
016107VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001KaiTvetenBlå wiener1,2285
019508VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001Ingen kvalNew Zeland red
022009VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001LeifLaacheWiener1,2284.5
025410VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001Tor HGillerholtmoenAngora1,2282
029212VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001KarianneEriksenRex1,095
032613VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001Hilde KrogedalBourgonge1,2283
036014VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001KaiTvetenHvit Land1,2285
038715VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001Ingen KvalifisertSallander
040616VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001LeifLaacheThyringer3,0284.5
044017VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001Ingen kvalifisertWhite
046118VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001ErikArntzenAlaska1,2286.5
049519VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001IvarHauglandBelgisk hare1,2284.5
052520VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001Ingen KvalifisertLiten tysk vedder
058923VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001Anne LiseTvetenPerle Ekorn1,2285oe
062324VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001Anne MetteLetnesEngelsk Schecke1,2283.5
065725VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001Ingen kvalifiserteLiten Havana
069126VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001GauteJåtunHollender1,2285.5oe
074428VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001MadeleineBergsengLiten Sølv1,2283.5
077829VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001Brit og SigrunNordskogTan3,0285.5
081531VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001HaraldFrorudDverg vedder3,0283.5
084932VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2001BenteJåtunHermelin3,0286
091435VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2001MathiasArntzenLiten Wiener285.5
095437VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2001ErikArntzenAlaska286.5
103938MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2001ErikArntzenoe
104038MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2001Bente Jåtunoe
104138MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2001GauteJåtunoe
111139VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2001ErikArntzenAlaska96
113940VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2001GauteJåtunHollender0,195.5
116441VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2001MathiasArntzenLiten Wiener285.5
124245VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2001AnnikaJonasson95
127146VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp2001Tine Rasmussen
129647VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2001ErikArntzenAlaska286.5
138348MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2001ErikArntzenoe
138448MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2001KaiTvetenoe
138548MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2001KåreVatlandoe
145249VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2001Kåre WatlandTan1,096
147450VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste hann (LUU)2001Geir HamreHermelin1,096
150251VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2001Camilla VSkjølåsHvit land285
152652VandrepokalLUU/NMKlasse BHans M Ileby`s minnepokal (LUU)2001Camilla VSkjølåsHvit land285
001101VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000Einar Smørås RådalBelgisk Kjempe282.5
004502VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000ArildHenriksenFransk vedder3,0284.5
007603VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000PaulHindsethStor Chinchilla1,095
009004VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000Kjell LøwfeldtBlå beveren1,2283.5
010705VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000Ingen kvalifisertCalifornian
012606VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000Ingen kvalifisertStor sølv
016007VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000KaiTvetenBlå wiener3,0283.5
019408VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000ErikLieNew Zeland red1,2283
021909VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000LeifLaacheWiener3,0285.5
025310VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000BritNordskogAngora1,2284
028011VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000Torund HThorvaldsenSatin1,2284oe
029112VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000BrynhildBremerRex3,0282
032513VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000ArneHesbyBourgonge3,0282.5
035914VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000Torill & JohnnyLyshaugHvit Land1,2286oe
038615VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000Ingen KvalifisertSallander
040516VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000Geir SkoogThyringer1,2284.5
043917VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000Ingen kvalifisertWhite
046018VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000ErikArntzenAlaska1,2287.5oe
049419VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000JohanVikerBelgisk hare3,0287
052420VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000Karstenjamissen?Liten tysk vedder1,2282
058823VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000Anne LiseTvetenPerle Ekorn3,0286.5
062224VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000Anne MetteLetnesEngelsk Schecke1,2283.5
065625VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000SturleSkeidsvollLiten Havana3,0280
069026VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000GauteJåtunHollender1,2284
074328VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000Oddvar AntonsenLiten Sølv1,2285
077729VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000Bjarne BerntzenTan3,0285.5
081431VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000Kåre JoaRavndalDverg vedder1,2284
084832VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 2000Kjell HelgeJåtunHermelin1,2286
091235VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus mellom, små og dverger2000Jan GunnarOlsenLiten Chinchilla
095337VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM2000ErikArntzenAlaska287.5
103638MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A2000ErikArntzenoe
103738MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A2000JohanVikeroe
103838MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A2000Toril og JohnnyLyshaugoe
111039VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show2000ErikArntzenAlaska96
113840VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)2000ErikArntzenAlaska0,196
116341VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior2000Mathias og AslakArntzenLiten Wiener285
124145VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt2000IngerHarrisdleff95.5
127046VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp2000Kine Stavnheim
129547VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM2000Brit og SigrunNordskogTan287.5
138048MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B2000Brit og SigrunNordskogoe
138148MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B2000ErikArntzenoe
138248MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B2000TerjeEnghoe
145149VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)2000ErikArntzenAlaska1,096oe
150151VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)2000Mathias og AslakArntzenLiten Wiener284.5
152552VandrepokalLUU/NMKlasse BHans M Ileby`s minnepokal (LUU)2000Toril og JohnnyLyshaugHvit land285
001001VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999Annar SollienBelgisk Kjempe281.5
004402VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999StenBunåsFransk vedder283.5
007503VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999IngjerdLienStor Chinchilla280
008904VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999MalvinEmblemBlå beveren282.5
010605VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999Ingen kvalifisertCalifornian
012506VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999Ingen kvalifisertStor sølv
015907VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999PoulChristensenBlå wiener283.5
019308VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999Siw og JarleKvamNew Zeland red
021809VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999ToreAskelandWiener285
025210VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999WencheSvanbergAngora95
027911VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999Torund HThorvaldsenSatin283
029012VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999GreteÅrsvollRex283.5oe
032413VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999Hilde KrogedalBourgonge282
035814VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999Torill & JohnnyLyshaugHvit Land286
038515VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999MarlenBreivikSallander283
040416VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999Geir SkoogThyringer283.5
043817VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999Ingen kvalifisertWhite
045918VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999Svein EgilOlsenAlaska286
049319VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999IvarHauglandBelgisk hare285
058723VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999Anne LiseTvetenPerle Ekorn285
062124VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999Anne MetteLetnesEngelsk Schecke285
065525VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999Svein MagneJosdalLiten Havana284.5
068926VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999GauteJåtunHollender284.5
074228VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999Oddvar AntonsenLiten Sølv285.5
077629VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999Jan GunnarOlsenTan285
081331VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999Kåre JoaRavndalDverg vedder284.5
084732VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1999Geir HamreHermelin286.5
095237VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM1999Geir HamreHermelin286.5
103338MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A1999GeirHamreoe
103438MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A1999Svein EgilOlsenoe
103538MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A1999ErikArntzenoe
110939VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show1999Toril og JohnnyLyshaugAlaska96
113740VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)1999Toril og JohnnyLyshaugHvit land0,196
116241VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior1999ØyvindAaseHvit land96
124045VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt1999Anne KatrineJensen94.5
126946VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp1999CamillaEriksen
129447VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM1999ErikArntzenAlaska2,1286.5
137748MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B1999ErikArntzenoe
137848MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B1999JohanVikeroe
137948MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B1999JonnyHadlandoe
145049VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)1999ErikArntzenAlaska1,096
150051VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)1999Mats og JoakimKirkebirkelandLiten Sølv284.5
152452VandrepokalLUU/NMKlasse BHans M Ileby`s minnepokal (LUU)1999CatoSmørgravHvit land285.5
000901VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998SveinLundBelgisk Kjempe0,3282oe
004302VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998JohnFismenFransk vedder3,0284
007403VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998RolfOlsenStor Chinchilla1,2281
008804VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998SverreGrandetrøBlå beveren1,2284
010505VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998Rune TSkoogCalifornian1,2279
012406VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998Ingen kvalifisertStor sølv
015807VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998John RBreivikBlå wiener0,196oe
019208VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998Siw og JarleKvamNew Zeland red3,0285oe
025110VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998IngerHarrisdleffAngora1,2282
027811VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998Torund HThorvaldsenSatin1,2284
028912VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998GreteÅrsvollRex0,195
032313VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998JonasHesbyBourgonge3,0284
035714VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998SiriPaulsusHvit Land3,0286
038415VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998MarlenBreivikSallander3,0283
040316VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998LeifLaacheThyringer1,2284
043717VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998Ingen kvalifisertWhite
045818VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998ErikArntzenAlaska1,2285
049219VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998JohanVikerBelgisk hare1,2286
058623VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998Anne LiseTvetenPerle Ekorn1,2281
062024VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998Anne MetteLetnesEngelsk Schecke1,2284
065425VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998JuneNordlieLiten Havana3,0284
068826VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998GauteJåtunHollender1,2283
074128VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998ÅgeTepstadLiten Sølv1,2283
077529VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998AinaStenersenTan3,0286
081231VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998MereteEnghDverg vedder3,0285
084632VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1998Jan ErikPettersen BallerHermelin1,2286
095137VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM1998ErikArntzenAlaska1,2288oe
103038MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A1998ErikArntzenoe
103138MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A1998JohanVikeroe
103238MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A1998Jan ErikBalleroe
110839VandrepokalLU/NMKlasse ABest I Show1998Jan ErikPettersen BallerHermelin96
113640VandrepokalLU/NMKlasse ABeste hunn (0,1)1998Kjell HelgeJåtunHermelin0,196
116141VandrepokalLU/NMKlasse ABeste junior1998SiriPaulshusHvit land286
123945VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt1998Anne KatrineJensen96
126846VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp1998Karianne Eriksen
129347VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM1998ErikArntzenAlaska3,0287
137448MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B1998ErikArntzenoe
137548MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B1998JohanVikeroe
137648MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B1998Grete Årsvolloe
144949VandrepokalLUU/NMKlasse BBest I Show (LUU)1998ErikArntzenAlaska1,096
149951VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)1998Reidun LyshaugAlaska
152352VandrepokalLUU/NMKlasse BHans M Ileby`s minnepokal (LUU)1998Toril og JohnnylysHvit land284
000801VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997Asbjørn HolmenBelgisk Kjempe1,2283
004202VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997SamuelEgelandFransk vedder1,2282
007303VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997OddA LienStor Chinchilla3,0283
008704VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997SverreGrandetrøBlå beveren0,3285oe
010405VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997Dag JohnnyOlavsbråthenCalifornian0,194
012306VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997PaulMartiniussenStor sølv1,2282
015707VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997John RBreivikBlå wiener1,2284
019108VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997RandiStrømNew Zeland red1,2283
025010VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997LailaHau?Angora1,2284
027711VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997Torund HThorvaldsenSatin1,2283
028812VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997Bente og JohnHansenRex1,2279
032213VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997Bjørn Andre ChristensenBourgonge3,0284
035614VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997Torill & JohnnyLyshaugHvit Land3,0285
038315VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997MarlenBreivikSallander1,2284
040216VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997GunnarKarlsenThyringer1,2285
043617VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997MaritaSternsenWhite3,0280
045718VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997ErikArntzenAlaska1,2287
049119VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997JohanVikerBelgisk hare1,2284
058523VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997Anne LiseTvetenPerle Ekorn1,2286oe
061924VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997Anne MetteLetnesEngelsk Schecke1,2283
065325VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997Hilde Østby Sannerud?Liten Havana3,0282
068726VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997EgilMeihackHollender1,2285
074028VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997Oddvar AntonsenLiten Sølv1,2286oe
077429VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997MagnorØlbergTan1,2286
081131VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997KjellLarsenDverg vedder3,0284
084532VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1997Geir HamreHermelin1,2286
095037VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM1997ErikArntzenAlaska1,2287
102738MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A1997erikArntzenoe
102838MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A1997GeirHamreoe
102938MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A1997MagnorØlbergoe
123845VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt1997Katrine NSkeidsvoll1 kl
126746VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp1997Karianne Eriksen
129247VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM1997Toril og JohnnyLyshaugHvit land1,2286
137148MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B1997Toril og JohnnyLyshaugoe
137248MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B1997erikArntzenoe
137348MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B1997LeifOpsundoe
149851VandrepokalLUU/NMKlasse BBeste junior (LUU)1997Jone ThorsenAlaska
152252VandrepokalLUU/NMKlasse BHans M Ileby`s minnepokal (LUU)1997Toril og JohnnyLyshaugHvit land286
000701VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996SveinLundBelgisk Kjempe1,2279
004102VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996Per SimenRabbenFransk vedder0,3283
007203VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996PaulHindsethStor Chinchilla0,3280oe
008604VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996SverreGrandetrøBlå beveren1,2284
010305VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996BjørnSvendgårdCalifornian1,094
012206VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996Per MOlsenStor sølv1,2284
015607VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996KaiTvetenBlå wiener1,2284
019008VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996Siw og JarleKvamNew Zeland red3,0285
024910VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996IngerHarrisdleffAngora1,2283
028712VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996Bjørg LøvåsRex1,095
032113VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996Bjørn Andre ChristensenBourgonge1,2283
035514VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996Svein & Jan GunnarOlsenHvit Land3,0286
040116VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996Ola UvaasThyringer1,2285
043517VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996KentSternsenWhite1,2281
045618VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996ErikArntzenAlaska1,2285
049019VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996Norvald og EliWinium?Belgisk hare1,2282
058423VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996Anne LiseTvetenPerle Ekorn1,2285
061824VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996Anne MetteLetnesEngelsk Schecke1,2285
065225VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996HaraldSaueLiten Havana1,2283
068626VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996GullikKlepakerHollender1,2286
073928VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996Oddvar AntonsenLiten Sølv1,2285
077329VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996FrankKritiansenTan1,2286
081031VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996KjellLarsenDverg vedder3,0283
084432VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1996JarlufLomelandHermelin1,2286oe
094937VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM1996GullikKlepakerHollender1,2286
102438MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A1996GullikKlepakeroe
102538MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A1996FrankKristiansen?oe
102638MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A1996JarlufLomelandoe
123745VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt1996IngerHarrisdleff1 kl
126646VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp1996Grete Jensen
129147VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM1996ErikArntzenAlaska1,2285
136848MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B1996ErikArntzenoe
136948MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B1996geirHamreoe
137048MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B1996Toril og JohnnyLyshaugoe
000601VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995SveinLundBelgisk Kjempe1,2279
004002VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995Per SimenRabbenFransk vedder0,3283
007103VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995PaulHindsethStor Chinchilla1,2283
008504VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995SverreGrandetrøBlå beveren1,2283
010205VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995Ingen kvalifisertCalifornian
012106VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995PaulMartiniussenStor sølv1,2283
015507VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995John RBreivikBlå wiener1,2286
018908VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995RandiStrømNew Zeland red1,2282
024810VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995MariannenilsenAngora1,2284
028612VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995GreteÅrsvollRex3,0283
032013VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995Marita????Bourgonge1,2283
035414VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995Hans M IlebyHvit Land0,3285
040016VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995HåkonAntonsenThyringer1,2284
043417VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995Thorvaldsen/MartinussenWhite3,0281
045518VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995ErikArntzenAlaska1,2285oe
048919VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995IvarHauglandBelgisk hare1,2282oe
052320VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995SveinSponheimLiten tysk vedder3,0283oe
058323VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995EirikHersethPerle Ekorn0,3283
061724VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995Anne MetteLetnesEngelsk Schecke1,2285oe
065125VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995Hilde Østby Sannerud?Liten Havana3,0285
068526VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995EgilMeihackHollender3,0285oe
073828VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995Oddvar AntonsenLiten Sølv1,2285
077229VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995ThormodSaueTan1,2286
080330VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995HeidiViganeRusser3,0281oe
080931VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995Erik AndersPettersenDverg vedder0,196
084332VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1995JarlufLomelandHermelin1,2286
094837VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM1995JohnBreivikBlå Wiener1,2286
102138MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A1995John RBreivikoe
102238MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A1995JarlufLomelandoe
102338MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A1995GeirHamreoe
123645VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt1995Birthe? Danmark1 kl
126546VandrepokalLU/NMKaninhoppingVinner høydehopp1995Grete Jensen
129047VandrepokalLUU/NMKlasse BVinner LUU/NM1995SamuelEgelandFransk vedder1,2285
136548MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B1995SamuelEgelandoe
136648MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B1995MarianneNilsenoe
136748MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B1995CatoSmørgravoe
000501VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994Ole PetterJohansenBelgisk Kjempe3,0280
003902VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994Erik ArntzenFransk vedder1,2283
007003VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994PaulHindsethStor Chinchilla1,2282
008404VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994Odd og EdvinSjøstrømBlå beveren0,195
010105VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994Ingen kvalifisertCalifornian
012006VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994Per MOlsenStor sølv1,2285
015407VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994Tor og HaraldMelhusBlå wiener1,2284
018808VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994Siw og JarleKvamNew Zeland red3,0282
024710VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994MarianneNilsenAngora1,2283oe
028512VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994GreteÅrsvollRex3,0283oe
031913VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994Jan ErikTvetenBourgonge1,2282
035314VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994SiriPaulsusHvit Land1,2285
039916VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994Ola UvaasThyringer1,2283oe
043317VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994Ingen kvalifisertWhite
045418VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994ErikArntzenAlaska1,2287
048819VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994IvarHauglandBelgisk hare1,2282
052220VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994SveinSponheimLiten tysk vedder3,0281
058223VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994Anne LiseTvetenPerle Ekorn1,2284
061624VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994Anne MetteLetnesEngelsk Schecke3,0284
065025VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994Sigrid og TomKarlsenLiten Havana1,2282
068426VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994GullikKlepakerHollender1,2283
073728VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994JonNøklestadLiten Sølv3,0284
077129VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994Svein E & Jan GOlsenTan1,2285
080230VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994HeidiViganeRusser3,0280
080831VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994GørilViganeDverg vedder3,0282
084232VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1994JarlufLomelandHermelin1,2284
094737VandrepokalLU/NMKlasse AVinner LU/NM1994ErikArntzenAlaska1,2287
101838MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A1994ErikArntzenoe
101938MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A1994SiriPaulshusoe
102038MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A1994PerOlsenoe
123545VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt1994Birthe? Danmark1 kl
136248MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B1994Hans MIlebyoe
136348MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B1994BjarneBerntsenoe
136448MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B1994John RBreivikoe
000401VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993Ole JFalletBelgisk Kjempe1.2283
003802VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993Bjørn EgelandFransk vedder3,0283
006903VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993RolfOlsenStor Chinchilla1,2281
008304VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993SiljeNarverudBlå beveren1,2282
010005VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993RuneIglehjem?Californian1,094
011906VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993PaulMartiniussenStor sølv1,2283oe
015307VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993Tor og HaraldMelhusBlå wiener1,2283
018708VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993Ingen kvalNew Zeland red
024610VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993MarianneNilsenAngora1,2284
028412VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993GreteÅrsvollRex3,0283
031813VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993Jan ErikTvetenBourgonge1,2282
035214VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993KjartanHvit Land3,0285
039816VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993Ola UvaasThyringer1,2283
043217VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993TomKarlsenWhite3,0282oe
045318VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993ErikArntzenAlaska1,2285
048719VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993IvarHauglandBelgisk hare1,2283
052120VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993SveinNilsenLiten tysk vedder3,0280
056122VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993AsbjørnHolmenMarburger Ekorn3,0282oe
058123VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993Anne LiseTvetenPerle Ekorn1,2283oe
061524VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993Anne MetteLetnesEngelsk Schecke1,2284
064925VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993Sigrid og TomKarlsenLiten Havana3,0283
068326VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993EgilMeihackHollender3,0284
073628VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993ReidunAndersenLiten Sølv1,2283
077029VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993ThormodSaueTan1,2285
080130VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993HeidiViganeRusser1,2280
080731VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993GisleEllingsenDverg vedder1,2284
084132VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1993Kenny E?PettersenHermelin1,2284
101538MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A1993ThormodSaueoe
101638MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A1993Svein E & Jan GOlsenoe
101738MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A1993Anne LiseTvetenoe
123445VandrepokalLU/NMKlasse KVinner produkt1993MarianneNilsen1 kl
135948MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B1993ErikArntzenoe
136048MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B1993PerOlsenoe
136148MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B1993Hans MIlebyoe
000301VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992BritaOlstadBelgisk Kjempe1.2282
003702VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992Bjørn AndersenFransk vedder1,2283
008204VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992Odd NilsenBlå beveren0,195
011806VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992PaulMartiniussenStor sølv1,2283
015207VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992Leif MentzenBlå wiener1,096
018608VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992Ingen kvalNew Zeland red
024510VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992ToveInstefjordAngora0,3285
028312VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992ElisabethSvingersethRex3,0282
031713VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992Jan ErikTvetenBourgonge1,2280oe
035114VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992MadsBenspringHvit Land3,0284
039716VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992ErlingPettersenThyringer1,2282
043117VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992TomKarlsenWhite1,2282
045218VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992RoyTorstensenAlaska1,2284
048619VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992Ingen kvalifisertBelgisk hare
052020VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992SveinSponheimLiten tysk vedder1,2281
056022VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992Lene?SchiottzMarburger Ekorn1,2281
058023VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992Anne LiseTvetenPerle Ekorn1,2283
061424VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992LeifMentzenEngelsk Schecke3,0282
064825VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992HaraldSaueLiten Havana3,0284
068226VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992ToreOttosenHollender1,2283
073528VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992ToreOttosenLiten Sølv3,0284
076929VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992MartinLimaTan0,196
080631VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992GisleEllingsenDverg vedder3,0284oe
084032VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1992BjørnKarstensenHermelin1,096
101238MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A1992LeifMentzenoe
101338MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A1992MartinLimaoe
101438MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A1992Svein E & Jan GOlsenoe
135648MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B1992oe
135748MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B1992oe
135848MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B1992oe
000201VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991ArneFrangBelgisk Kjempe0.3281
003602VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991Knut RønningenFransk vedder3,0283
008104VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991Bjørn RuneJohansonBlå beveren1,094
011706VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991PaulMartiniussenStor sølv1,2282
015107VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991Margit HTvetenBlå wiener3,0284
018508VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991Ingen kvalNew Zeland red
024410VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991MarianneNilsenAngora0,3285
028212VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991KristianaHansenRex1,2283
031613VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991Jan ErikTvetenBourgonge1,2283
035014VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991Svein & Jan GunnarOlsenHvit Land1,2285
039616VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991Ola UvaasThyringer1,2282
043017VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991TomKarlsenWhite1,2282
045118VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991SigbjørnThorvaldsenAlaska1,2286
048519VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991Reidar TjøstheimBelgisk hare1,096
051920VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991Ingen KvalifisertLiten tysk vedder
055922VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991AsbjørnHolmenMarburger Ekorn1,2280
057923VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991Trine BNilsenPerle Ekorn1,2283
061324VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991Robert JOpsahlEngelsk Schecke1,2282
064725VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991KnutLarsenLiten Havana1,2285
068126VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991EgilMeihackHollender3,0284
073428VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991Jan ErikPettersenLiten Sølv3,0286
076829VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991Line og Stian?Tan1,2286
080531VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991GisleEllingsenDverg vedder1,2282
083932VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1991UnniHovstad?Hermelin1,2283
100938MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A1991SigbjørnThorvaldsenoe
101038MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A1991Tor OHauglandoe
101138MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A1991ThormodSaueoe
135348MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B1991Jan ETvetenoe
135448MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B1991AkselAndersenoe
135548MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B1991Jan OKokkerud?oe
000101VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990BritaOlstadBelgisk Kjempe1.2283
003502VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990ArneNilsonFransk vedder1,2284
008004VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990Bjørn RuneJohansonBlå beveren1,2280
011606VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990Ingvar HolmenStor sølv1,2281
015007VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990Ingvar HolmenBlå wiener1,2283
018408VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990ArneFrangNew Zeland red1,094
024310VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990Bjørg RDøvreAngora1,2282
028112VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990GreteÅrsvollRex3,0282
031513VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990Jan ErikTvetenBourgonge3,0282
034914VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990Jan ErikTvetenHvit Land0,3285
039516VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990LeifLaacheThyringer3,0283
042917VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990Turid KOlsenWhite3,0282
045018VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990SigbjørnThorvaldsenAlaska1,2284
048419VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990HelgeJohansenBelgisk hare3,0282
051820VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990Nils SørbyLiten tysk vedder1,2280
055822VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990AsbjørnHolmenMarburger Ekorn1,2279
057823VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990Anne LiseTvetenPerle Ekorn1,2283
061224VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990Bent- EirikBrunesEngelsk Schecke0,195
064625VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990Heidi IvanoNilsenLiten Havana1,2 283
068026VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990GullikKlepakerHollender1,2282
073328VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990ÅgeTepstadLiten Sølv3,0285
076729VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990GeirHovdeTan1,2285
080431VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990GisleEllingsenDverg vedder3,0282
083832VandrepokalLU/NMKlasse ARasekrus 1990HelgeMyrvoldHermelin1,2284
100638MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A1990ÅgeTepstadoe
100738MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A1990Jan E Tvetenoe
100838MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A1990Line og StianBohnhavet?oe
135048MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B1990Hans MIlebyoe
135148MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B1990EinarTharaldsenoe
135248MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B1990Hans MIlebyoe
100338MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A1989UnniHinstadoe
100438MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A1989BjørnKarstensenoe
100538MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A1989KjartanVestvikoe
134748MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B1989Hans MIlebyoe
134848MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B1989AntonBakkeoe
134948MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B1989JonNøklestadoe
100038MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A1988Turid KOlsenoe
100138MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A1988VidarVangenoe
100238MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A1988Svein E & Jan GOlsenoe
134448MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B1988Hans MIlebyoe
134548MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B1988BjarneBerntsenoe
134648MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B1988KurtHaugeroe
099738MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A1987Irene og IngvarHoksrudoe
099838MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A1987EinarNymarkoe
099938MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A1987Svein E & Jan GOlsenoe
134148MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B1987HåkonAntonsenoe
134248MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B1987Margit HTvetenoe
134348MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B1987ToveInstefjordoe
099438MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A1986JonNøklestadoe
099538MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A1986GuroHoksrudoe
099638MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A1986ÅgeTepstadoe
133848MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B1986BjarneBerntsenoe
133948MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B1986Irene og IngvarHoksrudoe
134048MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B1986ÅgeTepstadoe
099138MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A1985IngvarHolmenoe
099238MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A1985JohnKallerødoe
099338MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A1985Kjell HelgeJåtunoe
133548MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B1985ÅgeTepstadoe
133648MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B1985ThoreLøkenoe
133748MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B1985Hans MIlebyoe
098838MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A1984IngvarHolmenoe
098938MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A1984IngvarHolmenoe
099038MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A1984Pål-EirikIversenoe
133248MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B1984BentJensenoe
133348MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B1984H. og B.Botnsdalenoe
133448MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B1984LarsGunnesoe
098538MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A1983ThoralfFrafjordoe
098638MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A1983AkselAndersenoe
098738MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A1983H. og B.Botnsdalenoe
132948MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B1983MathiasGåserudoe
133048MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B1983Hans MIlebyoe
133148MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B1983SverreRøiseoe
098238MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A1982AngelSimensenoe
098338MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A1982ThorLøkenoe
098438MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A1982Jan Haugenoe
132648MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B1982JohnKallerødoe
132748MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B1982OddvarAntonsenoe
132848MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B1982MagneSletnesoe
097938MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A1981EinarNymarkoe
098038MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A1981Roar A Olsenoe
098138MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A1981JensDavidsenoe
132348MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B1981JonNøklestadoe
132448MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B1981LeifMentzenoe
132548MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B1981Øyvind?Bergeoe
097638MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Gullmedalje vinner kl A1980H. og B.Botnsdalenoe
097738MedaljeLU/NMKlasse ANKF`s Sølvmedalje nr 2i kl A1980ThormodSaueoe
097838MedaljeLU/NMKlasse ANKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl A1980ÅgeTepstadoe
132048MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B1980H. og B.Botnsdalenoe
132148MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B1980Roar A Olsenoe
132248MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B1980Karin Stordal ogA Toftnes?oe
131748MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Gullmedalje vinner kl B1979Hans MIlebyoe
131848MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`s Sølvmedalje nr 2i kl B1979Thor O Karstensenoe
131948MedaljeLUU/NMKlasse BNKF`S Bronsemedalje nr 3 i kl B1979Terje OlavHognestadoe